Rozpoczęli od porażki

W niedzielnym spotkaniu 15. kolejki I grupy jeleniogórskiej klasy B, Gnejs Ogorzelec przegrał u siebie (stary stadion w Kamiennej Górze) 0:2 z Kwarcem Pisarzowice. Natomiast Amfibolit Leszczyniec pewnie pokonał u siebie 5:3 Orły Lipienica.

Ze zmiennym szczęściem zainaugurowały wiosenną rywalizację nasze drużyny. Amfibolit zgodnie z przewidywaniami rozprawił się u siebie z drużyną z Lipienicy i tym samym utrzymał miejsce na podium, jakie zajmował po jesiennej rywalizacji. Zawiódł natomiast Genejs, którzy nie sprostał Kwarcowi. Drużyna z Ogorzelca zagrała bez praktycznie żadnego zawodnika na ławce rezerwowych i podczas spotkania ewidentnie było widać brak sił w końcówkach obu połów.

W następnej kolejce Gnejs zmierzy się na wyjeździe z pewnie liderującym Leskiem Sędzisław i teoretycznie nie powinien mieć żadnych szans. Tym bardziej, że gospodarze będą się zapewne chcieli zrewanżować za jedną porażkę jaką ponieśli jesienią, właśnie z drużyną z Ogorzelca. Amfibolit również zagra na wyjeździe, a jego rywalem będzie Kwarc. Mecz w Pisarzowicach zapowiada się bardzo ciekawe i z racji tego, że zmierzy się czwarta z trzecią drużyną, zapowiada się na spotkanie kolejki.